تبلیغات
خوش آمدید - HTC Shift اوج تکامل گوشی های پاکت PC با پنجره ویستا

HTC Shift اوج تکامل گوشی های پاکت PC با پنجره ویستا
منبع: WinBeta.Net
کمپانی HTC از جدیدترین گوشی خود که از نسل UMPC می باشد پرده برداشت. این گوشی برای اولین بار در نمایشگاه CTIA WIRELESS 2007 معرفی شد.

این گوشی که HTC Shift نام دارد از سیستم عامل ویستا بهره می برد و امکانات خارق العاده ای دارد که می توان آن را انقلابی در عرصه گوشی های پاکت پی سی دانست. این گوشی بیشتر به یک کامپیوتر جیبی شباهت دارد.

این گوشی از سیستم عامل Microsoft Vista Business OS با پشتیبانی کامل از موتور قدرتمند گرافیکی Areo بهره می برد. همچنین دارای صفحه نمایش خارق العاده TFT لمسی 7 اینچی با قابلیت 16 میلیون رنگ در ابعاد Wide-VGA 800x480 pixels است که در نوع خود بهترین است. تشخیص دست نوشته و صفحه کلید QWERT از دیگر محاسن این گوشی است.

تصور چنین صفحه نمایش بزرگی با کیفیت عالی و همچنین سیستم عامل زیبای ویستا نیز کمی دشوار است و تا زمانی که این گوشی را از نزدیک ندیده ایم نمی توانیم از منحصر به فرد بودن صفحه نمایش این گوشی لذت ببریم.

از دیگر ویژگی های این گوشی هارد دیسک 30 گیگابایتی آن است که به شما امکان انتقال نیمی از هارد دیسک کامپیوتر خود به گوشی را می دهد!

این گوشی از سیستم های مخابراتی GSM/GPRS/EDGE /UMTS/HSDPA پشتیبانی کامل به عمل می آورد، همچنین دارای بلوتوث ورژن 2.0 و سیستم WLAN (اینترنت بیسیم) می باشد.

پیش بینی می شود HTC Shift با قیمت لب تاپهای مجهز وارد بازار شود. این گوشی در سه ماهه سوم سال 2007 وارد بازار اروپا و آمریکا خواهد شد.